Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: nathynWUT TE EF NEW UPDET PRO ELO MASTAH BY PRAWDZIWY
Thumbs Down 
Lista Zmian:
- Nowe questy - Tego jeszcze nie odkryłem !

- Nowy design strony < Naprawde bardzo pomaga nam to w grze, ten wyglad strony byl niezbednym elementem prowadzenia postaci poprzez nowa edycja -.-
- Możliwość wybrania designu strony - Kolejna opcja wzięta z odbytu, czuje naprawdę wielka potrzebę będąc w grze pstrykać w design bo nie mam nic innego do roboty

- Nowe grafiki - Pokaz mi te nowe grafiki ?Zabuza wyglada jak Czar Faullus mastah pro elo 300k, Sasori ma Skill Lag master pvp, a inne to odgrzewany chujowy kotlet nic nie zmieniles nic.
- Usprawnienie tasków - Wyjebanie Starych taskow, dodanie nowego npc z wyjebanymi starymi taskami ktory notabene daje taski niemozliwe do wykonania, Ty nazywasz Usprawnieniem ? CTRL+C CTRL+V

- Daily Misje - Chuj klade na te misje jak daily misje 100 tobiram dostajesz 3 lvl'e, po czym dostaniesz nastepny task na 2,5k lvlu - Zabij 300 samurai na ktore nie mozesz wejsc by Smieszek Prawdziwy
- Nowe tło w cliencie - O chuj rozgrywka tak sie poprawila xD ze az szczeka opada, pozdrawiam naprawde tani smaczek nowej edycji 

- Poprawa balansu pvp oraz rozgrywki - Jo pro ELooooo Ludzie spellami na 200 lvl bija wiecej niz tymi na 1000 ! BRAWO MAN ! jestes pro mastah od poprawek 

Nie pozdrawiam ! /Exit From OTS[Obrazek: heart.png]
Odpowiedz
hahaaha xD Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości